بررسی سرعت سایت

بهینه ساز موتور جستجو

بررسی سرعت سایت


یک آدرس وارد کنیددرباره بررسی سرعت سایت

با یک ابزار دیگر در سئوآنلایتیک در خدمت شما هستیم. این ابزار بسیار بسیار کار آمد برای بررسی سرعت سایت شما یا مشتری شما است. با وارد کردن ادرس سایت خود در کادر بالا , میتوانید سرعت سایت خود را به خوبی بررسی کرده و از مشکلات آن باخبر شوید و آنهارا رفع کنید.

در دنیای وب، افراد تحمل و صبر کمتری دارند. اگر سایت شما زمان بیشتری برای بارگزاری نیاز داشته باشد، احتمال از دست دادن کاربران سایت تان بیشتر می‌شود. به عنوان صاحب سایت، باید با فراهم آوردن طراحی تمیز و فرمت بندی درست محتوای وب جلوی تداخلات احتمالی و افزایش سرعت لود سایت را بگیرید و نگذارید ذهن مخاطب آشفته شود.

تا جایی که می توانید باید ناوبری به صفحات مختلف را ساده تر کنید و به مخاطبان اجازه دهید فعالیتی را انجام دهند. اگر هنوز هم بونس ریت بالایی دارید از این ابزار برای بررسی سرعت صفحات خود استفاده کنید. سایت هایی که سرعت بارگذاری پایینی دارند بدترین سایت محسوب می شوند و همین موضوع می تواند باعث از دست رفتن مشتریان احتمالی شود. مواردی همچون ویدئوهای تعبیه شده می تواند زمان بارگذاری سایت و صفحات آن را کندتر کند. هر کاربری که مجبور شود بیش از 5 ثانیه برای بارگذاری صفحات سایت منتظر بماند بر روی دکمه بازگشت کلیک خواهد کرد.