بررسی لینک های سایت

بهینه ساز موتور جستجو

بررسی لینک های سایت


یک آدرس وارد کنید



درباره بررسی لینک های سایت

این ابزار , به مدیران سایت و متخصصان اینترنتی به صورت رایگان این امکان را میدهد تا لینک های یک سایت را تجزیه و تحلیل کنند و توسعه دهند . ما این ابزار را به شما معرفی میکنیم تا برای آنالیز کردن لینک های سایت خود , از این ابزار  استفاده کنید . این ابزار میتواند در صفحه سایت شما به صورت یک عنکبوت , crawling را شناسایی کند . سئو آنالیتیک به فکر شماست و به سود شما عمل میکند و ابزار های مورد نیاز شما را تهیه و به شما معرفی میکند . شما تنها باید آدرس سایت خود را در کادر مشخص شده وارد کنید و گزینه تجزیه و تحلیل را بزنید تا لینک های شما در چند ثانیه آنالیز شوند .

 

استفاده از ابزار بررسی لینک های سایت

هم اکنون شما متوجه هستید که این ابزار برای تجزیه و تحلیل لینک های ورودی و خروجی مرتبط به سایت ابزاری کارآمد و مفید بوده و اطلاعات لازم در این حوزه را برای علاقمندان , صاحبین وبسایت و متخصصان فعال در حوزه بهینه سازی وب سایت فراهم می آورد.

یکی از نکات مثبت این ابزار و تجزیه و تحلیل لینک، مقایسه تعداد لینک های دریافتی با وب سایت های رقیب است . تاثیر رتبه بندی و جایگاه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو موضوعی مهم در موفقیت کسب و کار شما و افزایش بازدید از سایت می باشد. این رتبه بندی در صورت پیشی گرفتن از رقبا افزایش می یابد و مواد لازم این ارتقا علاوه بر دریافت لینک های معتبر سایت های رقبا، دریافت لینک هایی است که توسط رقبا کسب نگردیده و به گونه ای برگ برنده در پیشی گرفتن از آنها خواهد بود.

 

 نحوه عملکرد ابزار بررسی لینک های سایت

برای استفاده از این ابزار کافی است، نام دامنه یا آدرس سایت را در کادر مربوطه وارد نموده و با کلیک بر روی دکمه ارسال ، اطلاعات مفید زیر ارائه می گردد:

- جدول لیست لینک ها به تفکیک کل لینک ها -  لینک های خارجی -  لینک های داخلی و لینک نوفالو همراه با تعداد هر یک از آنها.

- جدولی مجزا از لینک های داخلی و خارجی همراه با آدرس لینک ها با مشخصه اعتبار لینک که از نوع dofollow یا nofollow است.