مشاهده سورس کد یک صفحه

بهینه ساز موتور جستجو

مشاهده سورس کد یک صفحه


یک آدرس وارد کنیددرباره مشاهده سورس کد یک صفحه

این ابزار مفید کار آمد است برای افرادی که در سئوی حرفه ای فعالیت دارند و به کد نویسی تسلط دارند و میتوانند به خوبی مشکلات کد های سایت را بررسی و رفع کنند. این ابزار میتواند سورس کد یا به عبارتی کد های سایت را به شما نمایش دهد تا مشکلات آن را بررسی و پیدا و رفع عیب کنید.

چرا به سورس کد صفحات سایت نیاز داریم؟

شاید ندانید که چرا به سورس کد صفحات سایت نیاز دارید. درست است؟ با خواندن سورس کد سایت می توانید موارد مهمی را تعیین کنید. اجازه دهید موارد مهمی که سورس کد در اختیار وبمسترها قرار می دهد را با هم مرور کنیم

تگ عنوان: همانطور که می دانید تگ عنوان برای سئو بسیار مهم است. این ها عناوینی هستند که گوگل برای سایت های مختلف به هنگام جستجو برای یک کوئری نشان می دهد. با کمک این ابزار می توانید تگ های قرار گرفته در سورس کد را بررسی کنید. اگر شما تگ عنوانی در سورس کد نداشته باشید، رتبه ای در گوگل به دست نخواهید آورد. تگ عنوان معمولا در نزدیکی بالای سورس کد قرار می گیرد و با </title> آغاز و به پایان می رسد.

توضیحات متا: توضیحات متا یک اسنیپت 160 کاراکتری است که زیر عنوان صفحه شما در موتورهای جستجو نمایش داده می شود. سایت هایی هستند که به طور کامل توضیحات متا را نادیده می‌گیرند و در نتیجه رتبه مطلوب خود را به دست نمی‌آورند. شما می توانید از این ابزار رایگان برای مشاهده سورس کد سایت‌های مورد نظر خود استفاده کنید تا نمایش توضیحات متا در سورس کد را تعیین کنید. برای مشاهده متاتگ‌های سایت همچنین می‌توانید از ابزار مشاهده متا تگ های سایت استفاده کنید.

بررسی لینک های NoFollow و DoFollow: شما می توانید در سورس کد به دنبال لینک‌ها بگردید و ببینید این لینک ها nofollow هستند یا dofollow. اگر کدی همچون rel=’external nofollow’ را پیدا کردید باید بدانید که صفحه موجود لینک های nofollow دارد. اگر همین کد را با برچسب 'follow' یا بدون هیچ برچسبی مشاهده کردید باید بدانید که سایت دربرگیرنده لینک های follow است. این گزینه برای ایجاد بک لینک برای سایت مهم است. استفاده از ابزار ما به شما کمک می کند موارد متعددی همچون نام متای سایت، کد گوگل آنالیتیکس، تگ Alt تصاویر و هر چیز دیگری که در کدهای سایت وجود دارد و آن را در سایت می‌بینید را بیابید. برای مشاهده لینک‌های فالو و نوفالو همینطور می‌توانید از ابزار مشاهده لینک‌های صفحه استفاده کنید.