بررسی رتبه الکسا

بهینه ساز موتور جستجو

بررسی رتبه الکسا


یک آدرس وارد کنیددرباره بررسی رتبه الکسا

یکی از بهترین ابزارهای بررسی و تحلیل سئو سایت که کارایی آن در نمایش موقعیت فعلی وب سایت های مختلف و متعدد در سیستم رتبه بندی الکسا است، ابزار رایگان " بررسی رتبه الکسا " نام داشته که در لیست ابزارهای حرفه ای آنالیز و بررسی سایت در سئو آنالیتیک اضافه گردیده و در اینجا به اختصار به معرفی و اهمیت کارکرد آن می پردازیم.

تخصص شرکت الکسا , در داده های ترافیکی وب تجاریست . این شرکت آمریکایی به ما کمک میکند که دسترسی آسان تری به ابزار وب در مرورگر داشته باشیم . در وهله اول , نوار ابزار اطلاعاتی را معرفی میکند که در آن , بازدید کننده سایت ها به نمایش در خواهند آمد . از ان طرف , میلیون ها کار بر در سراسر دنیا , گزارش وبسایت خود را از نوار ابزار دریافت میکنند . الکسا میتواند به راحتی سایت های رقیب خود را بشناسد . رتبه بندی سایت در الکسا , برای مدیران سایت و همچنین وبلاگ نویس ها اهمیت زیادی دارد و برایشان مهم است که جند نفر از سایتشان دیدن کرده اند . الکسا این اطلاعات را کامل برایتان به نمایش میگذارد . ابزار الکسا , یک دوره سه ماهه اطلاعات ترافیکی را در خود جمع میکند و در نوار ابزار خود به نمایش میگذارد . محبوب بودن این ویژگی به رایگان بودن آن است .

کمی بیشتر درباره الکسا بدانید
سیستم رتبه بندی سایت الکسا یک سیستم رتبه بندی منحصربفرد بوده و اساسا با آدرس alexa.com تنظیم شده است. تعداد بازدیدکنندگان سایت به طور دقیق و صحیح محاسبه و تعیین شده و توسط الکسا عمومیمی گردد. نتایج اعلامی توسط سایت الکسا به طور مستقیم و یا با واسطه از طریق ابزارهای بررسی رتبه سایت الکسا همگی از پارامترهای مهم در بهینه سازی وب سایت و تعیین  موقعیت و جایگاه سایت در نتایج موتورهای جستجو به شمار می رود. البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که به دلیل برخی ترفندها و شیوه های سئو کلاه سیاه نظیر پاپ آپ می توان آمار بازید سایت را به صورت غیرواقعی افزایش داد و اینگونه آمار اعلامی توسط الکسا برای سایت مزبور صحت واقعی نداشته و ملاک معتبری برای ارزیابی سایت و جایگاهش در جهان و یا کشور نخواهد بود.